Stínící technika

Jsem Vám k dispozici

Mé jméno je Jelena Mayerová, jsem specialistou v našem oddělení stínící techniky. Ráda Vám zodpovím Vaše dotazy případně pomůžu s výběrem vhodné stínící techniky.

E-mail: stinici-technika@marilan.cz
Tel.: +420 467 771 210

Správně osvětlený interiér na nás působí mnohem lepším pocitem. Měli bychom si být vědomi toho, že když v našem bytě či domě budeme používat umělé světlo příliš často, může to způsobit špatnou náladu i problémy s očima. Jak tedy změníme vaše prostory aby byly více jasné? Projděte si naši nabídku níže, případně nás kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme.

Plisé

Velmi elegantní a nadčasové. Upevňuje se přímo do rámu okna, v okně ho možno různě umístit, nebo efektně nechat uprostřed okna. Je to variabilní řešení pro okna do ulice, kde správným posunutím zabráníte zvídavým pohledům.

Technické informace

Jak si zamontovat plisé Vegas?

Žaluzie

horizontální žaluzie – vertikální žaluzie

Mají především stínící funkci, než tu dekorativní. Vyrábějí se v různých šířkách lamel a většinou jsou umístěny v horizontální rovině. Vertikální žaluzie jsou vhodnější do kancelářských prostor, do domácností se tolik nehodí. Velmi oblíbeným materiálem u žaluzií je dřevo, který prostor pomůže pocitově zateplit a dekorativně splňuje vysoký standard.

Japonské stěny

Vnitřní roletky

Pokud nemáte příliš mnoho času na uklízení svého domova, ale zajímá Vás funkční řešení, nejprve se rozhodněte kterou ze stínící techniky zvolíte.
Roletka den/noc rozhodně nepotřebuje tak pečlivou a časově náročnou údržbu v porovnání se žaluzií. Díky ní můžeme udělat náš pokoj nejen krásný, ale i funkční. Roletka nám může dočasně nahradit záclonu i závěs. S takovou stínící technikou je možné ovládat sluneční svit, který proniká do našeho pokoje díky překrývání pruhů. Zároveň to bude moderní a hlavně textilní prvek do Vašeho interiéru. Velký výběr v barvách i strukturách materiálů na roletky den/noc bude každý pokoj zcela odlišný a Váš interiér dostane úplně jiný charakter. Roletky den/noc jsou skvělým produktem, do kterého v poslední době investuje více lidí. Neměli bychom zapomínat, že díky němu můžeme diametrálně změnit vzhled našeho domova.
Nabízíme několik možností zavěšení. Na okenní křídla, do ostění okna, nad okno nebo do stropu.
Důležité !!! Nesmíme zapomenou v případě přidělání na křídla, že se materiál namotává na hřídel a tím tvoří nábal materiálu, který nám může při otevření okna omezit průchod.

Marilan s.r.o. logo

Římské záclony – rolety

Na dalším obsahu ještě pracujeme.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte.

Kontakty