Okna, dveře, garážová vrata

Jsem Vám k dispozici

Mé jméno je Michal Průšek, jsem specialistou v našem oddělení oken, dveří a garážových vrat. Rád Vám zodpovím Vaše otázky případně pomůžu s výběrem nejvhodnějšího modelu.

E-mail: okna@marilan.cz
Tel.: +420 773 510 089

Plastová okna

Plastová okna jsou naší vášní. Nasloucháme potřebám našich zákazníků a sledujeme nejnovější technologická řešení, můžeme vám představit řadu oken, která splní vaše očekávání. Naše produkty jsou okna nejvyšší kvality a využívají nejnovější řešení v oblasti tepelné izolace. Trvanlivost a estetika zpracování odlišují naše okna od ostatních produktů dostupných na trhu a široký cenový rozsah vám umožňuje koupit si okno snů, které odpovídá plánu vaší budovy.

Terasové / balkonové dveře

Velké zasklení znamená prostornost interiéru a specifickou lehkost budovy. Přirozené světlo vstupující do vašich pokojů pomocí velkých terasových dveří přiblíží vaši konstrukci blíže k krajině. Nejnovější technologie používané v našich dveřích vám umožní vychutnat si funkčnost terasy nebo balkonu, přičemž oceníte pohodlí a spolehlivost systémů, které umožňují volný provoz dveří .

Dveře

Dveře nejsou jen vstupem do našeho domu. Používáme je každý den, tvoří pozdrav a rozloučení s naším domovem. Dveře jsou bariérou nejen pro chlad, ale také pro nezvané hosty. Naše dveře kombinují použitelnost s bezpečností obsaženou ve vynikající podobě.

Hliník

Trvanlivost a odolnost je doménou našich hliníkových výrobků . Řešení, která používáme v hliníkových truhlách našich oken, dveří a fasád, vám umožní sloužit po mnoho let. Naše výrobky fungují v rámci uznávaných systémů, což vám umožňuje vybrat požadovaný produkt pro konkrétní aplikace.
Na poptávku poskytujeme také profily značek ALUPROF, WICONA a SCHÜCO.

Garážová vrata

Příslušenství

Kliky, kování, …