GU SECURY AUTOMATIC

GU SECURY AUTOMATIC

GU Secury Automatic – vícebodové zamykání dveří

GU SECURY dveřní západka určená pro domácí a vstupní dveře.

Dveřní zámky GU-SECURY si díky mnoha výhodám získávají velké uznání mezi zákazníky.

Výhody:

  • Ochrana proti krádeži se výrazně zvýšila.
  • Zabraňuje deformaci dveří: je vždy zamčená.
  • Oboustranné zámky: lze použít u levých a pravých dveří.

Pro dveře, které se automaticky zamknou!

GU-SECURY Automatic zajišťuje bezpečnost použití: stačí vytáhnout dveře – automaticky, bez uzamčení klíče, je aktivováno vícebodové zamykání a prodloužení o 20 mm. Dvě západky přebírají funkci šroubů a jsou zajištěny proti zatažení. Perfektní bezpečnost pro bytové a vstupní dveře!

Zamykání: automatické

Odemknutí: ruční (odemykání je z vnějšku – otočením klíče, zevnitř – pomocí kliky dveří)

FerGUard * stříbrný povlak

Všechny hardwarové komponenty SECURY jsou pokryty pevným povlakem ferGUard * ve stříbrné barvě. Tento povlak má prvotřídní antikorozní vlastnosti, zajišťuje trvanlivost armatur a splňuje normy EU týkající se ochrany životního prostředí!

VdS certifikát

Vstupní dveře s automatickým zámkem GU-SECURY jsou kontrolovány podle VdS podle třídy A. Z technických a bezpečnostních důvodů jsou dveře s automatickým západkovým uzávěrem uzamčeny stejným způsobem jako v zámcích s ručně posuvným plochým šroubem. Zámek GU-SECURY se mnohokrát osvědčil a je doporučován kriminální policií.

Zámek „Click“

Pro dveře, které se automaticky zamknou! GU-SECURY Automatic zajišťuje bezpečnost použití: stačí vytáhnout dveře – automaticky, bez uzamčení klíče, je aktivováno vícebodové zamykání a prodloužení o 20 mm. Dvě západky přebírají funkci šroubů a jsou zajištěny proti zatažení. Perfektní bezpečnost pro bytové a vstupní dveře!