Stínící technika

Jsem Vám k dispozici

Mé jméno je Jelena Mayerová, jsem specialistou v našem oddělení stínící techniky. Ráda Vám zodpovím Vaše dotazy případně pomůžu s výběrem vhodné stínící techniky.

E-mail: stinici-technika@marilan.cz
Tel.: +420 773 510 089

Správně osvětlený interiér na nás působí mnohem lepším pocitem. Měli bychom si být vědomi toho, že když v našem bytě či domě budeme používat umělé světlo příliš často, může to způsobit špatnou náladu i problémy s očima. Jak tedy změníme vaše prostory aby byly více jasné? Projděte si naši nabídku níže, případně nás kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme.

Naše nabídka

Plisé

Velmi elegantní a nadčasové. Upevňuje se přímo do rámu okna, v okně ho možno různě umístit, nebo efektně nechat uprostřed okna. Je to variabilní řešení pro okna do ulice, kde správným posunutím zabráníte zvídavým pohledům.

zjistit více

Roletky textilní

Popis

zjistit více

Roletky DEN/NOC

Díky ní můžeme udělat náš pokoj nejen krásný, ale i funkční. Roletka nám může dočasně nahradit záclonu i závěs. S takovou stínící technikou je možné ovládat sluneční svit, který proniká do našeho pokoje díky překrývání pruhů. Zároveň to bude moderní a hlavně textilní prvek do Vašeho interiéru.

zjistit více

Žaluzie

Žaluzie mají především stínící funkci, než tu dekorativní. Vyrábějí se v různých šířkách lamel a většinou jsou umístěny v horizontální rovině. Vertikální žaluzie jsou vhodnější do kancelářských prostor, do domácností se tolik nehodí. Velmi oblíbeným materiálem u žaluzií je dřevo, který prostor pomůže pocitově zateplit a dekorativně splňuje vysoký standard.

zjistit více

Římské záclony

Popis

zjistit více

Japonské stěny

Popis

zjistit více

Jak si zamontovat plisé Vegas?

Na dalším obsahu ještě pracujeme.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte.

Kontakty