HST CORNER VIEW

HST CORNER VIEW

Popis

Systém zvedacích a posuvných oken HST PASSIV CORNER VIEW je dokonalým řešením pro optimální využití prostoru na východech z rohové terasy. S ohledem na neomezenou svobodu, pohodlí při používání a energetickou účinnost jsme vytvořili dveřní systém se sníženým pevným křídlem, nízkým prahem a rohovým spojením skleněných tabulí STEP technologie, který nám poskytne velké množství denního světla a optimální využití obytného prostoru.

Hlavní výhody terasových oken HST PASSIV CORNER VIEW jsou:

 • Omezení hodnoty lineárních tepelných mostů ve spojení okenní konstrukce s ostění,
 • Zvyšování pasivních zisků sluneční energie během topného období,
 • Zvýšení vzduchotěsnosti budovy,
 • Radikální snížení ztrát tepelné energie používané pro vytápění,
 • Odstranění architektonických bariér,
 • Pohodlné a snadné použití díky zanedbatelné hodnotě operačních sil,
 • Zdokonalení osvětlení obývacích pokojů denním světlem,
 • Konkurenční cena ve srovnání s podobnými výrobky ze dřeva nebo hliníku,
 • Moderní designové trendy kompatibilní s designem,
 • Svoboda vnitřního uspořádání v rohu terasy, balkonů a zahradních východů,
 • Možnost kompletně zasklené instalace rohových prvků konstrukčních stěn.

Základní funkční vlastnosti terasových oken HST PASSIV CORNER VIEW podle PN-EN 14351-1 + A2: 2016-10 jsou:

 • Tepelná propustnost – Uw 0,68 W / (m 2 * K)
 • Odolnost proti větru – třída C2
 • Vodotěsnost – třída 8A
 • Propustnost vzduchu – třída 4

HST PASSIV CORNER VIEW je moderní, inovativní konstrukce oken s nejvyšší úrovní rovnováhy mezi ekonomickými výhodami, pohodlím používání a respektem k životnímu prostředí a úsporou energie. Pokročilá technická řešení a vynikající světelný design dokonale odpovídají současným architektonickým trendům. Více tepla, více světla, větší uživatelský komfort je posláním, účelem a účelem terasových oken HST PASSIV CORNER VIEW.

Terasové nebo balkonové zvedací a posuvná okna HST PASSIV CORNER VIEW jsou zcela moderním produktem v národním i evropském měřítku. Kombinuje to, co bylo donedávna nedosažitelné pro konstrukce oken z PVC-U. Design a lehkost jižní Evropy s vysokou energetickou účinností a snížením energetických ztrát nezbytných v náročnějším klimatu severní a východní Evropy. Inovace a inovace produktu jsou výsledkem současného použití tří technických řešení, která dosud nebyla použita u posuvných dveří z PVC-U.

Nejprve ze všeho, kompozitní prahy dveří s polyuretanovými jádry a vyztužené skelným vláknem GFK přispívají k radikálnímu snížení hodnoty lineárních tepelných mostů podél celého obvodu kontaktu mezi konstrukcí a stěnou struktury. Vodicí lišta je také vyztužena skleněnými vlákny GFK.

Za druhé, snížená linie pevných zasklívacích profilů významně zvyšuje podíl zasklených povrchů na celkovém povrchu výrobku, což se přímo promítá do snížení součinitele prostupu tepla struktury a zároveň má mimořádně pozitivní vliv na energetickou bilanci výrobku v důsledku významného zvýšení pasivní tepelné tepelné energie ze slunečního záření v podzimním a zimním období.

Navíc díky speciálnímu kování Siegenia HST Portal můžeme křídla volně pohybovat až do 400 kg a bez odporu. Kromě toho můžeme použít elektrický pohon MHS Siegenia a ovládání otevírání nebo zavírání, aniž bychom vstali z gauče

Díky nejmodernějším řešením je produkt vyrobený výhradně z PVC-U profilů a skla, z ekonomických důvodů se stává vážným konkurentem mnohem dražších hliníkových, dřevěných nebo dřevěno-hliníkových konstrukcí a současně nad nimi dominuje z hlediska energetické účinnosti a možnosti snižování ztrát energie, díky čemuž se jedná o produkt, který dokonale odpovídá myšlence ochrany životního prostředí a snížení emisí CO2. Navíc produkt neobsahuje škodlivé látky uvedené v oboru 31. a 33. nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 ze dne 18. prosince 2006 a všechny jeho prvky a součásti mohou být recyklovány.

Zvedací a posuvné dveře HST PASSIV jsou vyráběny se speciálním ohledem na optimální využití materiálů a energie. Výrobní náklady a automatizace výrobních procesů eliminují náhodnost a podporují opakovatelnost a sériovou výrobu. V každé fázi výroby, skladování a přípravy dopravy vynakládáme veškeré úsilí na použité metody, se zvláštním důrazem na náklady. Výpočet nákladů vždy vede k jejich optimalizaci a eliminaci zbytečných, energeticky náročných výrobních a distribučních procesů, což má vliv na ekonomiku výroby vysoce kvalitních produktů.

Důležitou výhodou zvedacích a posuvných oken HST PASSIV CORNER VIEW je jejich nízkoprahová konstrukce, díky které jsou výrobky přátelské pro osoby se zdravotním postižením. Po správné instalaci může prahový prvek směřovat k povrchu podlahy. Je to jednoduchý způsob, jak odstranit jednu z důležitých komunikačních překážek pro lidi na invalidním vozíku. V této souvislosti stojí za zdůraznění také snadné použití. Provozní síly potřebné k zahájení aktivního pohybu křídla nepřesahují 100 N (10 kg), bez ohledu na jeho velikost. Hodnota síly na úrovni pouhých 10 kg činí každodenní použití stejně snadné pro dospělé, děti a osoby s tělesným postižením.

Lehkost konstrukce, možnost použití široké škály barev a především unikátní ve vztahu k podobným výrobkům z PVC-U možnost těsného okrajového připojení izolovaných skleněných jednotek na tzv. STEP dělá zvedací a posuvná okna HST PASSIV CORNER VIEW dokonale v souladu s aktuálními architektonickými trendy. Díky těmto konstrukcím je možné realizovat postmoderní návrhy založené na svobodě utváření využitelného prostoru a využití světla jako důležitého prvku vnitřní architektury. Neobvyklé a neslýchané v jiných designových produktech z PVC-U, umožňuje vytvářet originální architektonická řešení a také expresivní a dokonalé tvary stavebních bloků. HST PASSIV CORNER VIEW je produktová řada pro lidi, kteří ocení prostor, eleganci, pohodlí.

Barvy