HST PASSIV

HST PASSIV

HST Passiv zvedací a posuvné dveře s hloubkou křídla 85 mm a 197 mm byly vytvořeny s neomezenou volností při vytváření prostoru.

Zvedací a posuvné dveře HST splňují tři kritéria, která zákazníci očekávají nejvíce:

TĚSNOST – systém založený na profilu přední značky Aluplast na trhu je jedním z nejvíce nepropustných řešení ve své třídě. Během zkoušek těsnosti dosáhl vynikajícího výsledku – třída 8A (450 Pa). Díky tomu bude HST Passiv i v těch nejextrémnějších povětrnostních podmínkách dokonale plnit svůj úkol.

TEPELNÁ IZOLACE – pomocí hlubokých křídel můžeme použít velmi „teplé“ zasklení (Ug 0,5 nebo 0,6 W / m2K), díky čemuž dosáhneme vynikající tepelné izolace. V závislosti na vašich potřebách, abychom dosáhli nejnižší možné hodnoty Uw určené pro pasivní domy a domy s nulovou energií, doporučujeme zvolit řešení pomocí systému HST Passiv.

VELKÉ ROZMĚRY– HST Basic a HST Passiv také splňují následné potřeby stavebního trhu, což umožňuje konstrukci oken v této třídě s maximálními rozměry pro šířku 6000 mm a výšku 2500 mm. Díky modernímu strojnímu parku vám můžeme nabídnout výrobu těchto oken ve všech dostupných barvách, bez ohledu na okenní systém, který si vyberete při použití naší nabídky.

HST výklopné a posuvné dveře HST mohou být přítomny alespoň v několika různých verzích a uspořádáních křídla a neotevřených částí.

Barvy