HST PREMIUM

HST PREMIUM

Zvedací a posuvné dveře HST PREMIUM s hloubkou křídla 85 mm a 197 mm byly vytvořeny pro neomezenou svobodu při vytváření prostoru.

Zvedací a posuvné dveře HST splňují tři kritéria, která zákazníci očekávají nejvíce:

TĚSNOST – systém založený na profilu přední značky Aluplast na trhu je jedním z nejvíce nepropustných řešení ve své třídě. Během zkoušek těsnosti dosáhl vynikajícího výsledku – třída 8A (450 Pa). Díky tomu i v těch nejextrémnějších povětrnostních jevech splní HST svůj úkol dokonale.

TEPELNÁ IZOLACE – pomocí hlubokých křídel můžeme použít velmi „teplé“ zasklení (Ug 0,5 nebo 0,6 W / m2K), díky čemuž dosáhneme vynikající tepelné izolace. Podle vašich potřeb můžeme vyrobit zvedací a posuvné dveře HST ve verzi PREMIUM, která je určena všem, kteří chtějí sladit skvělé parametry okna s přijatelnou úrovní investice.

VELKÉ ROZMĚRY– HST PREMIUM také splňuje následné potřeby stavebního trhu, což umožňuje konstrukci oken v této třídě s maximálními rozměry pro šířku 6000 mm a výšku 2500 mm. Díky modernímu strojnímu parku vám můžeme nabídnout výrobu těchto oken ve všech dostupných barvách, bez ohledu na okenní systém, který si vyberete při použití naší nabídky.

HST zdvihací a posuvné dveře HST mohou být přítomny v několika různých verzích uspořádáních křídla a neotevřených částí.

Barvy