SMART-SLIDE

SMART-SLIDE

Posuvné dveře smart-slide jsou novou generací v oblasti posuvných terasových dveří, které se vyznačují především vynikajícími technickými vlastnostmi a pohodlím použití.

VYSOKÁ ÚROVEŇ STAVBY

Posuvné dveře smart-slide jsou novým řešením, alternativou k terasovým dveřím PSK / PATIO. Jsou skvělým řešením jak pro rodinné domy, tak i pro veřejné budovy, u nichž se očekává, že dveře na terasu budou snadno použitelné a spolehlivé. Promyšlená kombinace technických řešení znamená, že smart-slide dosahuje velmi dobrých výsledků v oblasti propustnosti vzduchu, odolnosti proti větru a odolnosti vůči vodě. To vše díky správně sladěným obvodovým těsněním křídla, které se otáčením kliky tlačí napříč k rámu po celém obvodu. Zajišťovací body v oblasti sloupku také zajišťují vysokou těsnost.

KOMFORT SLUŽBY

Inovativní uzavírací mechanismus umožňuje jednoduché a intuitivní ovládání, podobné řešení používaným u výtahových a posuvných dveří, typu HST. Speciální okenní kování zaručuje, že křídlo se po odblokování volně a bez odporu posouvá na vozíku vzhledem k neotevřeným částem konstrukce. Blokovací mechanismus umožňuje šetrné zavírání křídla v rámu a tím i snadné ovládání posuvných dveří.

Hloubka instalace křídla 70 mm a rám 140 mm poskytují novým posuvným dveřím inteligentní posuvné dveře širokou škálu aplikací, a to i v oblasti renovace.

STABILITA A MOŽNOST VYTVÁŘENÍ VELKÝCH KONSTRUKCÍ

Velké skleněné povrchy jsou velmi módní. Inteligentní posuvné dveře splňují tento cíl tím, že umožňují vytvoření zasklené konstrukce s křídlem 1,5 x 2,3 m. Zamykání po celém obvodu křídla poskytuje vysoký přítlak, zatímco křídlo se pohybuje extrémně lehce, s minimální silou. To je velmi důležitá výhoda, zejména ve srovnání s konstrukcemi s posuvnými prvky, které mohou být při použití velkého počtu cyklů otevírání / zavírání obtížné. Kromě toho je díky profilové konstrukci pomocí technologie Multifalz možné použít technologii lepení oken, která umožňuje větší tuhost celé konstrukce.

SNADNÁ VÝKONNOST

Nové inteligentní posuvné dveře se snadno vyrábějí, což zajišťuje vysokou efektivitu výroby. To je možné hlavně kvůli malému počtu profilů použitých při jejich výrobě. Stejně jako v případě terasových dveří je rám svařen, systém používá sloupek ze systému Ideal 4000 a trvalé zasklení se provádí přímo v rámu. Celá výroba může být provedena pomocí standardního strojního parku.

A: 2 čtvrtiny – s jedním pohyblivým křídlem

ÚSPORA MÍSTA

Použití inteligentních posuvných dveří je také krokem k optimálnímu využití prostoru uvnitř místnosti, protože otevření dveří nevyžaduje otevření křídel, což by hluboce „vstoupilo“ do obytného prostoru. Smart-posuvné dveře lze vyrobit ve schématu A.

SVOBODA VÝBĚRU BAREV

Inteligentní posuvné dveře jsou k dispozici v široké škále dekorativních fólií, které nabízíme, a hliníkové aluskinové kryty lze použít v tomto systému, což dále rozšiřuje škálu dostupných barevných variant.

Barvy