Inspirace z Marilan

Inspirace z Marilan

Nově vzniklá situace a skutečnost, že trávíme doma mnohem více času než jsme byli doposud zvyklí, nás přivedla na myšlenku, nabídnout vám inspiraci, jak si můžete svůj domov zkrášlit a zútulnit. Jistě nebudete překvapeni, když vám řekneme, že útulno doma dělají doplňky, dekorace a hlavně textilie.

Dnes máme pro vás inspiraci a hned dvojnásobnou. V jedné vám představíme glamour styl a ve druhé se můžete těšit na svěží jarní kombinaci, kde si zakouzlíme se zelenou barvou. Může se hodit k jaru jiná barva víc?

Vytvořili jsme pro vás dva moodboardy, neboli náladové koláže, se kterými pracují interiéroví designéři. V nich si můžete vedle sebe vyskládat několik věcí, které plánujete do svého nového interiéru a velmi rychle uvidíte, jestli spolu ladí nebo nikoliv. Všechny produkty, které v kolážích najdete, můžete nakoupit u nás v obchodě Marilan nebo si je objednat přes náš eshop. Rádi Vám poradíme s výběrem, pomůžete vybrat nejvhodnější kombinace a motivy, doladíme společně barvy nebo najdeme vhodné doplňky.

Pro glamour styl je typická jistá okázalost, reprezentativnost, touha po výjímečnosti a je určen pro požitkářské povahy. Je nesmírně elegantní, připomíná styl filmových hvězd a potěší zejména ženské oko. Glamour styl je podmanivý právě svými třpytivými a lesklými doplňky. Pracuje s lesklými povrchy, kovy, zrcadlovými plochami a sklem. Vůbec nemusí pracovat s výraznými barvami. Vystačí si s nadčasovým barevným schématem – bílá, šedá, krémová, často používanou barvou je černá a mimořádně mu to sluší s růžovou nebo fialovou. Zlaté a stříbrné odlesky podpořené odrážejícím se světlem pomůžou menším prostorům a ty větší získají punc luxusu a pohodlí.

Elegantní jarní kombinace

Zelená barva je barvou jara. Co se děje v přírodě, všichni víme. Vy můžete mít díky zelené barvě, jaro celý rok. Zelená barva se dobře kombinuje s jakoukoli  barvou, v přírodě najdete různé barevné kombinace květin a každá má až na výjimky, zelený podklad. Zelená barva působí uklidňujícím a zároveň osvěžujícím dojmem. Dobře se kombinuje se všemi dekory dřeva, nádherně ji doplní stříbrné nebo zlaté kovové odlesky. Zelená má mnoho odstínů od svěží jarní zelené až po temnější lahvově zelenou. Vybírejte podle vkusu a míry intenzity barvy. Oživit prostor může i jednoduchá kytka nebo bohaté květinové aranžmá. Pokud si troufnete na víc, můžete jí použít hlavně na textilie, závěsy, polštářky, koberce nebo drobné dekorace. U zelených zdí je potřeba pečlivě vybírat, tak aby jí nebylo v místnosti příliš.

  • Květinová kompozice 990,00 Kč
  • Židle čalouněné 8 696,00 Kč
  • Záclona 869 Kč/m
  • Závěs
  • Dóza Mnila 450,00 Kč
  • Sada talířů 690,00 Kč