Novinky v eshopu Marilan

Novinky v eshopu Marilan

Mám radost. Totiž dvě radosti. První radostí je, že mám konečně posilu, která pro vás denně doplňuje novinky do našeho eshopu Marilan. Čeká vás záplava barev, květů, nových motivů a tolik inspirace, až vás z toho bude přecházet zrak! Je plný nových látek z metráže, závěsů, dekoračních polštářků, zdobných dekorací, doplňků i umělých květin. Z různých stylů si opravdu vybere každý, bát se nemusí ani minimalisti. 

Radost druhá, je trochu osobnější. Se skoro padesátkou na krku jsem udělala „megakrok“ ze své osobní komfortní zóny, kývla jsem na růžové vlasy a na focení, kde hraji hlavní roli já. Já, která se tak nerada fotí. A výsledek? Tak ten překvapil i mě samotnou. A víte, proč se to povedlo? 

Protože jsem důvěřovala profesionálům.

Takže když se budete připravovat k velkému kroku, jakým je změna interiéru, taky myslete na to, že je tady někdo, kdo své práci rozumí, pro koho je posláním a má touhu vám pomoct. Vůbec na to nejste sami, váš domov vám pomůžeme zařídit.  

Možná taky vystoupíte ze své komfortní zóny a uděláte to prostě jinak. Nepůjdete sami do běžné maloobchodní sítě, nebudete brouzdat mezi regály a odhadovat, jestli uděláte dobře, když zkombinujete tyto závěsy s polštářky a jestli to vůbec bude ladit se stávajícím interiérem. Navštivte náš ehop a jukněte na to, co v běžné síti obchodů s dekoracemi a textiliemi, nenajdete.

V našem eshopu vás čeká spousta novinek, netradičních, originálních, někdy trochu extravagantních, ale neméně působivých. Když si přece jenom nebudete jisti a netroufnete si objednávat přes eshop, v naší prodejně se vám budeme věnovat a vše nad čím váháte, s vámi probereme do posledního detailu. Zkrátka, pokud budete důvěřovat profesionálům, ti vám pomůžou najít ty pravé dekorace a doplňky do vašich domovů a zároveň možná objevíte dosud neobjevené :-). 

Malá ochutnávka novinek… a inspirace pro vás od nás. 

Jednobarevný základ závěsů rozbijete několika kousky vzorovaných polštářků v příbuzných odstínech. Dodáte tak nový šmrnc i té sebenudnější sestavě nábytku.

Povlečení Jane, 1391 Kč

Výrazný a šťavnatý prvek,  v podobě římské rolety, který vaše okno pozvedne. Zbytek interiéru může zůstat naprosto neutrální nebo v barevných odstínech z rolety. 

Římská záclona,  3 537,00 Kč – 5 670,00 Kč

Květiny a rostlinné motivy se nám v interiéru odmění svou něhou a přitažlivostí. Dodají místnostem energii, harmonii a velký kus originality.

Látka, 496 Kč

Barevný závěs můžete sladit s polštářkem a běhounem stejného vzoru. Výběr stejného dekoru bude zárukou, že nešlápnete vedle.

Kolekce Jess, cena od 310 Kč

Interiér, kde jsou použity florální motivy, by měl být zařízený jednoduše. Nejlépe se vám bude s tímto stylem pracovat, pokud v místnosti vytvoříte neutrální základ a rostlinné motivy a necháte vyniknout.

Látka, 372 Kč

Chcete se pořádně odvázat? Odvažte se zkombinovat to, co by jiným na první pohled přišlo nemožné. A vlastně i vám. I vy přece máte rádi výzvy…

Povlečení GINKO, 1391 Kč