Vítejte ve světě novinek Marilan!

Vítejte ve světě novinek Marilan!

Je toho tolik, co bychom vám chtěli říct o dekoracích, dekorování interiérů, aranžování i výzdobě domova, že jsme se rozhodli spustit nejen tento zbrusu nový eshop, ale navíc ho ještě „vyšperkovat“ blogem. Blogem, kde najdete odpovědi na to, jak zařídit váš domov nejen funkčně, ale hlavně, jak ho zařídit útulně. Takže, vítejte a pojďte dál.

Ti, co nás neznají, nás prostřednictvím nového blogu i eshopu můžou poznat a ti co nás i naši firmu s dlouholetou tradicí znají, nás můžou poznat ještě o něco lépe. Doufáme, že oceníte tento eshop i nový blog, který jsme pro vás s velkou láskou a úsilím dlouho připravovali. 

Co nelze vynechat je informace o tom, čím se vlastně zabýváme. To, s čím vám pomůžeme je výroba, prodej a montáž oken a stínící techniky, kterou instalujeme nejen do bytů, ale i do kanceláří. Součástí stálé nabídky se postupně stali různé druhy bytového textilu a dekorací, které najdete právě i v našem novém eshopu.

Nabízíme nejen profesionální zkušenosti a znalosti v oboru, ale součásti kvalitního servisu je také vyhotovení cenové nabídky a poradenská činnost. Vážíme se každého klienta a snažíme se ze všech sil, poskytnout vám nejen vstřícné jednání, ale i co nejkvalitnější služby. 

Vstupte do eshopu

Eshop je rozdělen přehledně do několika sekcí, kde najdete bytový textil, dekorace, nábytek a osvětlení. Nabídka se bude samozřejmě rozšiřovat a sortiment obchodu budeme neustále doplňovat. V bytovém textilu najdete deky, osušky, povlaky na polštáře, ručníky i závěsy a v sekci nábytek na vás čeká nabídka čalouněného nábytku. Pokud si rozkliknete stránku s názvem dekorace, najdete v ní dekorativní mísy, talíře, vázy, různé figurky, hodiny a květináče. Specialitou našeho obchodu jsou květinové kompozice, které ulehčí dekorování vašeho domova hlavně těm z vás, kteří chtějí ušetřit čas nebo si sami nedokážou poradit se správným aranžmá. I když vyloučeno není, že pokud nás budete sledovat dál a číst pečlivě náš blog, naučíte se vytvářet si takové kompozice sami. Blog se bude věnovat i tématu, jak aranžovat, takže se máte opravdu na co těšit.

A co náš čeká příště? Nejkrásnější svátky v roce a my jsme si nemohli vybrat vhodnější období, kdy všichni zdobíme, dekorujeme, nakupujeme a krášlíme si své domovy. Vás na blogu tedy čeká vánoční speciál o tom, jak si svátečně vyzdobit a dekorovat svů interiér, slavnostně a hlavně tak, aby vám bylo o Vánocích doma krásně.