Blato 118, 530 02 Mikulovice
+420 773 510 089
okna@marilan.cz

Garážová vrata

VENTE K2 RFS 60
Bez prolisů , profil 60mm

Nejlépe izolující garážová vrata KRISPOL – vyrobená v souladu s trendem zvyšování energetické úspornosti našich domů. Výjimečně vysokou schopnost tepelné izolace zajišťují zateplené panely s tloušťkou rozšířenou po celé výšce na 60 mm, rozšířený systém těsnění a také do posledního detailu promyšlená konstrukce.

VENTE K2 RC
Úzký prolis

Úzký prolis je oblíbený vzor, který se hodí k domům různých stylů. Jednou z předností tohoto prolisu je atraktivní poměr ceny a vysoké kvality vrat.

VENTE K2 RS
Široký prolis

Široký prolis se osvědčil v domech s tradičním i moderním vzhledem. Představuje zajímavou alternativu k úzkým prolisům.

VENTE K2 RF
Bez prolisu

Elegantní a jednoduchá forma, která se dobře doplňuje s různými architektonickými řešeními. Styl těchto vrat lze zdůraznit použitím originálních dekoračních doplňků.

VENTE K2 RM
V profil

VV profil je vzor, který propůjčuje vratům výjimečný, moderní vzhled. Neotřelá forma se skvěle hodí k nejmodernějším architektonickým trendům.

VENTE K2 RA
Kazety

Vzor s kazetami doporučujeme zákazníkům, kteří oceňují půvab a teplo domova s tradičním nebo rustikálním charakterem.

VENTE K2 RFS
Bez prolisu

Vrata bez prolisu splní očekávání investorů, kteří oceňují minimalismus a moderní architektonický styl. Hladká vnější struktura SLICK umožňuje panel nejen lakovat, ale také dýhovat ve 26 barvách.

VENTE K2 RCS
Úzký prolis

Vrata s úzkým prolisem jsou klasikou mezi vraty. Skvěle se hodí ke každému architektonickému stylu. Díky hladké struktuře SLICK je možné panel dýhovat.

VENTE RSS
Široký prolis

Vrata se širokým prolisem jsou vyvážením mezi vraty bez prolisu nebo úzkým prolisem. Splňují požadavky lidí, kteří od svých vrat očekávají klasiku i modernost. Díky možnosti lakování a dýhování je vzhled našich vrat neomezený.