Blato 118, 530 02 Mikulovice
+420 773 510 089
okna@marilan.cz

Plastová okna

Aluplast Ideal 4000

Aluplast Ideal 4000 Classic je ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení klasiky s moderním a praktickým designem. S profilovým systémem Ideal 4000 a šířkou 70 mm nabízí vysokou tepelnou a zvukovou izolaci.

Aluplast Ideal 7000

Okna série Aluplast Ideal 7000 mají hloubku profilu 85 mm. S vynikajícími tepelnými vlastnostmi a možností použití energeticky úsporných skleněných sad jsou ideální volbou pro vaše domovní potřeby.

Aluplast Ideal 8000

Okna Ideal 8000, systém s důrazem na tepelné parametry. Profily 85 mm, 6 komor, vysoká izolace. Trojsklo a tříčinné těsnění pro tepelnou a zvukovou izolaci. Ztížené vytloukání křídla, zabráněno zatlačení skla.

Elegant

Řada Elegant Comfort-Line nabízí minimalistický design pro esteticky náročné. Geometrická linie profilu a inovativní řez lišty skla přinášejí univerzální a nadčasový vzhled. U bílých oken je řez pod úhlem 45°.

VEKA PF 70

Okna VEKA PF 70 – ideální volba pro klienty hledající spojení kvality a funkčnosti. Díky tepelně izolačním vlastnostem a pětikomorové konstrukci splňují nejnovější stavební normy a architektonické trendy.

VEKA SL 82

Okna VEKA SL 82 jsou vyvinuta pro náročné zákazníky preferující trvanlivá řešení. Sedmikomorová konstrukce a vysoká tepelná izolace zajišťují vynikající energetickou účinnost a funkčnost.

PASSIV-LINE PLUS

Okno Passiv-line PLUS se vyznačuje vysokou tepelnou izolací za dobrou cenu.Inovativnost tohoto produktu spočívá v použití polyuretanové pěny a polystyrenových profilů ve vzduchových komorách profilů.

PASSIV-LINE ULTRA

Nejteplejší certifikované pasivní okno vhodné pro pasivní a nízkoenergetické budovy. Moderní technologie zajišťují vynikající tepelnou izolaci a těsnost proti vzduchu a vodě, chrání před nepříznivými vnějšími podmínkami.