Blato 118, 530 02 Mikulovice
+420 773 510 089
okna@marilan.cz

Posuvné systémy

Vekamotion 82

Energetická účinnost
Systém VEKAMOTION 82 je mimořádně energeticky úsporný díky vícekomorovým profilům a teplému prahu z PVC, co zajišťuje vynikající tepelnou izolaci a eliminuje pocit chladné podlahy.
Vysoká kvalita profilů
Použité profily VEKA třídy A s hloubkou křídla 82 mm a výška prahu zajišťují pevnou konstrukci a estetický vzhled. Maskovací lišty skrývají spojovací šrouby, co vytváří hladké povrchy bez zátků.
Obrovské prosklené plochy
Systém je přizpůsoben pro montáž velkých trojsklopných balíků o rozměrech přesahujících 5 m² a váze 250 kg, co umožňuje maximální prosklené plochy.
Různorodá kování
Kování systému VEKAMOTION 82 umožňuje návrh terasových dveří v různých konfiguracích, včetně dvou- a čtyřkřídlých, a zajišťuje pohodlné otevírání a zavírání.
Bezpečnost
Možnost použití skel s zvýšenou odolností proti vloupání, profilů vyztužených ocelovými tvary a protivloupových kování a zámkových systémů zaručují bezpečné používání. Plochý práh s hliníkovou nástavbou a kontaktní kontakty dále zvyšují bezpečnost proti neoprávněnému vstupu.
Flexibilita
Křídla ve systému VEKAMOTION 82 mohou být pevná nebo zdvižně-posuvná, což umožňuje jejich přizpůsobení konkrétním potřebám uživatelů.

Smartslide

Vynikající technické vlastnosti
Posuvné dveře Smart-slide nabízejí dosažení vysokých standardů průvzdušnosti, odolnosti proti větru a vodotěsnosti.
Pohodlné ovládání
Inovativní mechanismus uzavírání a lehké posouvání křídel zajišťuje snadnou obsluhu a komfortní používání.
Optimální využití prostoru
Posuvné mechanismy umožňují otevírání dveří bez potřeby rozevření křídel, což šetří prostor v místnosti.
Rozmanité možnosti aplikace
Dveře Smart-slide jsou vhodné jak pro rodinné domy, tak i pro veřejné budovy, díky svému modernímu designu a vysoké funkčnosti.

Otevřete dveře k novému domovu!